Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Gizlilik Politikası

ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

 www.ozguvenltd.com.tr

Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

 Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

 Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

 

www.ozguvenltd.com.tr web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.’nin yazılı iznine tabidir. www.ozguvenltd.com.tr web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.’nin bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.ozguvenltd.com.tr tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar.

Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. tarafından değiştirilebilir. www.ozguvenltd.com.tr web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.ozguvenltd.com.tr web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Site özenle hazırlanılmış olmasına rağmen, site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili şirketimizle görüşmenizi tavsiye ederiz.

İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.ozguvenltd.com.tr sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır.

Bu site ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. ’ne ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.  tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. ’ni bağlamamaktadır.

 

Gizlilik Politikası, Güvenlik ve KVKK:

ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.  (“www.ozguvenltd.com.tr”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikamız için tıklayınız.

www.ozguvenltd.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.ozguvenltd.com.tr harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ., kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.ozguvenltd.com.tr ile başlamayan siteler, www.ozguvenltd.com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir.

Bu siteyi kullanarak ÖZGÜVEN MÜHENDİSLİK TURZ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ. ’ın Gizlilik Politikasını kabul ettiğinizi belirtmektesiniz. Kendi isteğimize bağlı olarak, her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutmaktayız. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Saygılarımızla,

 Bilgi için; [email protected]