Vizyon

Sektörün en çok tercih edilen firması olma hedefiyle güvenilir, kaliteli ve sürdürülebilir hizmet sunuyoruz.

Misyon

Uzun vadeli iş ortaklıklarıyla, iş ahlakı, dürüstlük, iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğaya saygı ilkelerine bağlı bir firma olmayı önceliklendiriyoruz.

Değerler

Değerlerimiz iş ahlakı, dürüstlük, iş sağlığı ve güvenliği, çevre ve doğaya saygı üzerine kurulu, sektörde güvenilir hizmet sunmaktır. 

Tutku

img

Değerlerimiz bizi yönlendiriyor, hayalleriniz öne çıkıyor!

İşimizi tutkuyla yapıyor, her projemizde ilk günkü heyecanımızı koruyoruz. Sizler için en iyi olanı işimize olan tutkumuzla üretiyoruz.

Sizlerin hayallerini gerçekleştirmek için projelerimizi geliştiriyor, yaşam alanlarınızda kendi dünyanızı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

Yılların getirdiği deneyimi sizlere en iyi şekilde aktarmak için projelerimizi tasarlıyor, modern mimariyi geçmiş deneyimlerimizle tamamlıyoruz!

Sizlerin memnuniyeti bizim için en önemli motivasyon kaynağı oluyor, projelerimizde her zaman bu odakta çalışıyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerle, yaşam standartlarınız için belirlediğimiz Özgüven kalitesinden ödün vermiyoruz.

Sektördeki deneyimimizle hayallerinizi bize emanet edebilmenizin gururuyla motive oluyoruz.

Şeffaf iş ilkelerimiz ve sizlere olan sonsuz sevgimizle sizin için tüm yalınlığımızla çalışıyor, iş süreçlerimizi yönetiyoruz.

Çalışma prensiplerimizi sizler için her koşulda koruyoruz. İşimizi yaparken tüm imkanlarımızla çalışıyoruz.

Özgüven olarak hep daha iyisi olduğunu biliyor ve yenilikleri keşfetmek için kendimizi geliştiriyoruz.

Hayallerinizi nasıl daha işlevsel hale getirebiliriz diye yola çıktığımız her projede sizler için yolun sonunda yeni bir yaşam sunuyoruz.

Hizmet sunduğumuz herkesle kurduğumuz bağlar bizim için kıymetlidir. Müşterimizle olan ilişkilerimiz bizim için ömürlüktür. Özgüven'de size açılan bir kapı her zaman var!

Hakkımızda

1993'ten beri inşaat demiri, hazır beton, çimento ve kaba inşaat malzemelerinin tedariğini sağlıyor; nakliye ve hazır beton taşıma faaliyetlerimizle de inşaat sektöründe katma değer yaratarak hizmet vermeye devam ediyoruz.img

Belgelerimiz & Sertifikalarımız

Firmamız projelerinde gösterdiği özeni ve titiz çalışmasını standartlara uygunluk konusunda da göstermektedir. Bu konuda gerekli tüm belgelere sahip olup; tüm çalışmalarımız yasalar tarafından belirlenen standartlara uygun olarak yürütülmektedir.
img

Çalışma Kültürümüz

Ekip arkadaşlarımızın gelişimini sürekli destekleyen, aidiyet duygusu ve takım ruhuyla hareket eden, doğru insan kaynağını doğru görevlerde kullanarak verimliliği artıran ve kurumsal kültürü oluşturmak için eğitime büyük önem veren bir firmayız.
img

Sistemimiz

'Önce insan' ilkesini benimseyerek, birlikte çalışmanın gücünü vurguluyor ve takım ruhunu en üst seviyede yaşatıyoruz. Bu bağlamda sistemler kurmak, geliştirmek, kurulan sistemleri sürekli denetlemek ve gerekli işbirliklerini yapmayı görev ediniyoruz.

Geleceğe Güvenle!

Tüm Projelerimiz
Bize Ulaşın

Adres: Ataşehir Mah. Anadolu Cad. Özgüven Plaza No:839 35620 Çiğli / İZMİR

+90 232 520 30 00

Özgüven ile dilediğiniz yerden, dilediğiniz zamanda iletişime geçebilirsiniz!

İletişim